Aktuality

Dne 13.05.2023 jsme společně s MP Úvaly projížděli naším městem, abychom zjistili, kde se mohou při parkování vyskytnout situace, které mohou způsobit fatální následky.

Dva naši členové výjezdové jednotky se zúčastnili školení všeobecné první pomoci pro JSDH, které se konalo u HZS Stará Boleslav. Pro zúčastněné byla připravena teorie a také praxe. V praktické části měli možnost vyzkoušet si vědomosti ze školení, nejen na figuríně pro resuscitaci.

V rámci projektového týdne ZŠ Úvaly jsme v přechodném zázemí Technických služeb přivítali několik tříd. Chtěli jsme žákům přiblížit práci nejen dobrovolných a profesionálních hasičů, ale i požární sport. Připravili jsme čtyři stanoviště:

Dne 30.4.2023 jsme byli pozváni na akci, kterou pořádalo naše město Úvaly – Čarodějnice. Akce se konala pod školou, kam jsme dorazili nejen my, ale také kolegové a kamarádi od dobrovolných hasičů ze Škvorce. Pod školu jsme vyvezli CAS 20 TATRA TERRNO a také velitelský vůz FORD. Obě auta a naši členové byli od příjezdu k dispozici všem návštěvníkům...

Bohu ku cti, bližnímu ku pomoci
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!