Aktuality

Ve 12:00 jsme společně s Městská policie Úvaly a PČR Úvaly uctili minutou ticha památku obětí bezprecedentního útoku střelce v Praze, dne 21. prosince 2023.

Mikuláš 2023

05.12.2023

5.12. jsme do ulic vyslali své nebeské a pekelné mocnosti. Již několikátým rokem vysíláme tři party. Navštívili jsme celkem přes 50 domácností! Moc děkujeme všem za přízeň. Budeme se na Vás těšit opět příští rok!

21. října proběhla velká akce stěhování zpět do naší nově zrekonstruované-postavené hasičské zbrojnice. Na tento den jsme se všichni tešili. Ačkoliv jsme byli rádi za zapůjčené prostory TS města Úvaly, tak doma je doma. Vše jsme zvládli přestěhovat za jeden den a to díky nejen členům výjezdové jednotky, ale také členům sboru a MH a dorostu. Za...

Dne 13.05.2023 jsme společně s MP Úvaly projížděli naším městem, abychom zjistili, kde se mohou při parkování vyskytnout situace, které mohou způsobit fatální následky.

Dva naši členové výjezdové jednotky se zúčastnili školení všeobecné první pomoci pro JSDH, které se konalo u HZS Stará Boleslav. Pro zúčastněné byla připravena teorie a také praxe. V praktické části měli možnost vyzkoušet si vědomosti ze školení, nejen na figuríně pro resuscitaci.

V rámci projektového týdne ZŠ Úvaly jsme v přechodném zázemí Technických služeb přivítali několik tříd. Chtěli jsme žákům přiblížit práci nejen dobrovolných a profesionálních hasičů, ale i požární sport. Připravili jsme čtyři stanoviště:

Dne 30.4.2023 jsme byli pozváni na akci, kterou pořádalo naše město Úvaly – Čarodějnice. Akce se konala pod školou, kam jsme dorazili nejen my, ale také kolegové a kamarádi od dobrovolných hasičů ze Škvorce. Pod školu jsme vyvezli CAS 20 TATRA TERRNO a také velitelský vůz FORD. Obě auta a naši členové byli od příjezdu k dispozici všem návštěvníkům...

Bohu ku cti, bližnímu ku pomoci
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!