Vítejte

Vítáme Vás na našich oficiálních stránkách mladých hasičů Úvaly. Najdete zde všechny důležité informace.

Kroužek mladých hasičů- nábor nových členů

Zveme všechny zájemce - kluky i holky od 6 do 18 let do našeho kroužku. Tréninky budou probíhat od 2. září 2022 každý pátek od 16 do 18 hodin v úvalské hasičárně, na její zahradě nebo někde v blízkosti. Přijďte se na nás podívat, už od září trénujeme na podzimní soutěže. Pro další informace pište na mail: mh.uvaly@gmail.com

Informace pro zájemce

Kroužek mladých hasičů má u nás dlouholetou tradici. Naše členy trénujeme na soutěže, na které jezdíme od září až do června, a učíme je základům požární ochrany. Nepochybně k naší hlavní činnosti patří sport. Děti do 15 let se účastní celoroční hry Plamen, která se skládá z několika disciplín. Jejich různorodost zajišťuje to, že si každé dítě najde něco, co ho baví. Disciplíny nejsou založeny jen na fyzických dovednostech, ale i na znalostech. Od 13 let se děti mohou účastnit soutěží pro dorost, kde soutěží převážně jako jednotlivci. Máte-li zájem se stát součástí našeho týmu, přijďte se podívat na páteční schůzku, kde Vám řekneme vše potřebné.

Požární sport máme rozdělený do tří kategorií:

Mladší žáci: 6 - 11 let
Starší žáci: 11 - 15 let
Dorostenci: 15 - 18 let

Tréninky

Tréninky jsou každý týden v roce vyjma prázdnin.

Tréninky mladších:

Každý pátek od 16:00 do 18:00
Tréninky starších:
Každý pátek od 16:00 do 18:00
Tréninky dorostu
Každý pátek od 16:00 do 19:00

Letní tábor

Každé léto pořádáme pro naše členy, ale i pro děti mimo kroužek, letní hasičský tábor ve Stříbrné Skalici. Tábor sice nemá hasičskou tématiku, ale je pořádán dobrovolnými členy úvalského hasičského sboru a vedoucími kroužku mladých hasičů. Pro více informací pište na e-mail: lhtskalice@gmail.com

Fotogalerie

Fotky a videa ze všech akcí a soutěží naleznete na rajčeti na Hasiči Úvaly a nebo na odkazu: